Nabídka wellness pobytů

Wellness pobyt je ověřená metoda, jak se zbavit stresu a utužit si zdraví. Dopřejte si i vy odpočinek, stejně jako tisíce lidí před Vámi. Můžete si vybrat z bohaté nabídky wellness pobytů a dalších relaxačních pobytů za standardní i snížené ceny. Pobytové balíčky Vás příjemně překvapí svou rozmanitostí. Na své si přijdou nejen milovníci pasivní relaxace. Bohatý výběr procedur je připraven i pro zákazníky, kteří dávají přednost aktivním formám odpočinku.

Wellness pobyty

Víkendové wellness pobyty

Máte za sebou náročný týden a ještě náročnější před sebou? Načerpejte sílu na víkendovém wellness pobytu. Bohatý výběr z lázeňských balíčků a profesionální péče je to, co potřebujete. Nechte se hýčkat na míru sestavenými pobyty z naší nabídky ve wellness hotelech v Čechách i na Moravě.

Wellness pobyty pro dva

Překvapte svého partnera romantickým wellness pobytem. Každý z našich wellness hotelů Vás překvapí bohatou nabídkou lázeňských balíčků, které Vás nadchnou. Nechte se přes den hýčkat ve wellness zóně a večer si dopřeje romantickou večeři při svíčkách.

Wellness pobyty pro seniory

Důchod je čas, kdy nastala chvíle, abyste se začali rozmazlovat. Vyberte si některý wellness pobyt pro seniory z naší nabídky a dovolte našemu personálu, ať se o Vás postará. Pobyty pro seniory jsou zaměřeny kromě relaxačních wellness procedur i na aktivní formy odpočinku. Vyzkoušejte si cvičení v bazénu, nordic walking a další programy z naší nabídky a zlepšete své zdraví.

Wellness pobyty pro ženy

Říká se, že ženy jsou jako květiny a stejně jako ony potřebují péči. Navštivte některý wellness pobyt pro ženy a dopřejte si relaxační procedury z naší bohaté nabídky. Čeká na Vás nekonečné množství masáží, koupelí a další populární lázeňské procedury v příjemném prostředí wellness hotelu.

Wellness pobyty last minute

Chtěli byste si odpočinout na wellness pobytu, ale je to nad možnosti Vaší peněženky? Nezoufejte! Vybrané pobyty se slevou jsou přímo pro vás. Za sníženou cenu si užijete plnohodnotnou péči na některém wellness pobytu z naší nabídky. Neváhejte a svěřte se do rukou profesionálům v některém z našich wellness hotelů. Na výběr máte z mnoha wellness hotelů v Čechách i na Moravě.

Wellness pobyty luxusní

Luxusní wellness pobyty se zaměřují zejména na exkluzivní wellness, relaxační a pěstící procedury. Ubytování je nabízeno především v pěti hvězdičkových, případně luxusních čtyř hvězdičkových hotelích s označením „superior“ a lázeňských střediscích, vybavených velmi kvalitními wellness centry. Tyto hotely mají standardně velkou nabídku nadstandardních služeb jako kosmetika, kadeřnictví, manikúra, pedikúra a moderní přístrojové procedury. Důraz je kladen také na výborné kulinářské či kulturní zážitky.

Wellness pobyty redukční

V této sekci najdete redukční a slim pobyty, které jsou speciální složené pobytové balíčky obsahující aktivní odpočinek v kombinaci s dietní výběrovou stravou. U aktivit určitě nebude chybět jako například cvičení na míčích nebo aquaerobic. Jednotlivé procedury mají za cíl zredukovat tuk a tím snižovat celkovou tělesnou hmotnost, pokud možno co nejpříjemnější formou.